חלום צרוף - תכשיטים בעיצוב אישי | קורסים | סדנאות - הסדנה הזוגית לעיצוב טבעות נישואין

הסדנה הזוגית לעיצוב טבעות נישואין

מתחילים את החיים המשותפים בסדנת צורפות מרגשת ומעצימה

 
החלטתם לבוא בברית של זוגיות וזה מרגש מאד, אחד הדברים המרגשים ביותר שתעשו בחיים. אני רוצה להזמין אתכם להגיע לסדנה וליצור את טבעות הנישואין שלכם, הסמל לברית הזוגיות שאתם נכנסים אליה.

איך זה עובד?

הסדנה אצלנו מורכבת משני חלקים. בשלב הראשון ניפגש בסטודיו לפגישת עיצוב. נדבר על הרצונות שלכם, ועל איזה סוגי טבעות תרצו ליצור. איך נראות הטבעות האלה? מאיזה חומרים תרצו לצרוף אותן? באיזה טכניקות תרצו לעבוד? בפגישת העיצוב אנחנו נדבר ממש על הכול; על אורח החיים שלכם, ועל סמלים וסיפורים בזוגיות שלכם שתרצו לבטא. כל הדברים האלה יעזרו לנו להחליט איזה עיצוב נכון לכם ליצור כדי שהטבעות האלה ילוו אתכם במשך כל חייכם ביחד.

אתם בטח תגיעו לפגישה עם המון שאלות ואני כאן כדי לתת לכם תשובות לכל אחת ואחת מהשאלות. נדבר גם על עלויות החומרים והתהליכים השונים, כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת. אם יש לכם תקציב מוגדר שאתם רוצים להקצות לנושא הזה אז במסגרת פגישת העיצוב אנחנו נתכנס לתוך התקציב שלכם כדי שלא יהיו חריגות בהמשך הדרך.

אחרי שנדע איזה עיצוב אתם רוצים ליצור, נפתח יומנים ונקבע מועד או מועדים לפגישות עבודה בסדנה. כמות המפגשים תלויה במורכבות העיצוב שתרצו ליצור וגם בטכניקות שתבחרו לעבוד בהן. יש הרבה עיצובים שמפגש אחד בהחלט מספיק להם. יש לעומת זאת עיצובים מורכבים יותר או שהטכניקה דורשת יותר שעות עבודה, ולכן אנחנו נקבע במקרים כאלה - סדרה של מפגשים. כל מפגש אורך בסביבות שלוש שעות.

למי זה מתאים?

הסדנה מתאימה לזוגות לפני חתונה וגם לזוגות נשואים שרוצים לחדש את טבעות הנישואין שלהם.

חשוב לציין שהסדנה היא פרטנית לחלוטין, עבורכם, עם הצורפת שרון אור, ולא ביחד עם עוד זוגות נוספים.

אצלנו בסדנה אפשר לעבוד ישירות במתכת, ואפשר גם לגלף מודל בשעווה ולצקת.

הסדנה מתקיימת בסטודיו שבפאתי מודיעין. נוח מאד להגיע אליו מכל חלקי הארץ, בין אם ברכב ובין אם בתחבורה ציבורית.
אפשר לקיים את הסדנה מתי שרוצים, ומתי שנוח לכם להגיע בנחת וברוגע. אתם מוזמנים להתמסר לתהליך הזה כדי להוסיף לו את הערך המיוחד שמגיע לו.

כמה עולה כל הכיף הזה?

חבילת הבסיס שכוללת פגישת עיצוב ושלוש שעות של עבודה בסדנה עולה 1470 ₪ לזוג. לזה נוסיף את עלות חומרי הגלם לפי כמות וסוג שתצטרכו. במחיר כזה – כיף גם לתת את הסדנה במתנה.

וכן, יש גם אפשרות למחזר זהב ישן. אתם יכולים להביא איתכם לפגישת העיצוב תכשיטי זהב ישנים. ביחד נסתכל ונראה מה בדיוק יש, נבדוק באיזו רמת טוהר התכשיטים שהבאתם ובמה ניתן יהיה לעשות שימוש חוזר בסדנה כדי ליצור את הטבעות החדשות. במיוחד בימים כאלה כשמחיר הזהב כל כך יקר אני ממש ממליצה לעשות מגבית במשפחה ולבקש מכל אחד ואחת במשפחה איזה עגיל שכבר מזמן איבד את בן הזוג שלו, טבעת שהתעקמה וכבר לא רוצים בכלל לסדר ולתקן, אולי שרשרת קרועה שכל כולה פלונטר אחד גדול. אפשר להביא את כל החומרים האלה ולעשות בהם שימוש חוזר לטובת הסדנה ובכך להוזיל את עלויות החומר.

זאת אחת החוויות המרגשות ביותר שיש. אתם מוזמנים לשמוע עדויות של זוגות שחוו את הסדנה הזאת.

אם זה מדבר אליכם ואתם רוצים להתקדם בתהליך, צרו קשר ונדבר ממש בקרוב.
 
זאת חוויה כייפית איך שלא נסתכל על זה.
זמן איכות ביחד וליצור סמל מיוחד ואישי לאהבה שאתם חולקים.
 
אם יש לכם עוד שאלות שלא עניתי עליהן תרשמו אותן בתגובות ואשמח לענות.
אשמח לפגוש אתכם ממש בקרוב.
מזל טוב וניפגש בשמחות.