חלום צרוף - תכשיטים בעיצוב אישי | קורסים | סדנאות - "הרי את מקודשת בטבעת זו"
דף הבית >> מאמרים >> מאמרים על תכשיטים >> "הרי את מקודשת בטבעת זו"
הזמנה של טבעות נישואין מעוצבות אישית מאפשרת למעשה בחירה רחבה של חומרים וגוונים ובעיקר מעניקה לזוג הטרי לקבוע חותם משלו על המוצר. "הזוגות של ימינו מחפשים מוצר מקורי ומיוחד, בעיקר שיבטא את הטעם האישי שלהם", מספרת הצורפת שרון אור, מסטודיו "חלום צרוף". "לעיתים קרובות אני שומעת מבני הזוג שהם רוצים לשלב אלמנטים רגשיים בטבעות החדשות, כגון זהב מטבעות הנישואין או תכשיטים שעברו במשפחה, וזו בעיני יצירה שכולה חוויה מאחר והחומר שעובר מדור לדור מסמל את השורשיות ואת הערך שקיים בין בני הזוג".

שרון אור היתה גם הראשונה שזיהתה את הצורך ביצירה משותפת. "בכל פגישה עם בני זוג לפני עיצוב הטבעת הרצויה, אנו יושבים לסיעור מוחות קטן, שבו אני לומדת על אופיים, הרצונות הפרטיים, על העבר המשפחתי והרגשות שמלווים אותם. יש זוגות שיודעים בדיוק איך הטבעת שלהם צריכה להיראות ויש כאלו שבאים להתייעץ ולחשוב יחד. באחת הפעמים הגיע אלי זוג, שתוך כמה דקות הרגשתי שהם כל כך יודעים מה הם רוצים,עד כי הם יכולים ליצור את הטבעות שלהם בעצמם. מאחר ובסטודיו שלי אני עורכת גם סדנאות צורפות, ההצעה קסמה להם, וכך נולד הרעיון לסדנאות אישיות ליצירת טבעות נישואין".
טבעת הנישואין, זו שמייחלות לה כמעט כל נשות העולם, מסמלת את המחויבות הגדולה של הזוגיות, את השייכות ואת האהבה הרבה. ככזו, הטבעת חייבת להיות מיוחדת ומהולה ברגש ובטעם של בני הזוג, ולהיות רלוונטית ויפה גם לשנים ארוכות של ענידה.

מאת: רותה דנינו

בחירת טבעות נישואין היא נושא חשוב שבני הזוג מקדישים לו מחשבה רבה וגם לא מעט כסף. רוב הזוגות רוכשים טבעות מקולקציות מגוונות המוצעות בחנויות התכשיטים השונות, אך אחד הטרנדים הבולטים כיום הוא הזמנה של טבעות נישואין ייחודיות.
 
השמועה על הסדנא הגיעה מפה לאוזן וזוגות רבים החלו לפקוד את הסטודיו. בין היתרונות הגדולים של השיטה הוא הוזלת העלויות, הודות לשימוש ביצירה האישית של בני הזוג, זאת לעומת המחירים הגבוהים של טבעות נישואין הקיימות בשוק. בנוסף, אופציה זו של סדנא אישית מתאימה גם לזוגות נשואים שרוצים לחדש את טבעות הנישואין שלהם. הזוגות שהגיעו לסדנא סיפרו על חוויה שונה ומעצימה, שאפשרה להם ממש להכין טבעת שהיא רק שלהם ולא רק לבחור מתוך מגוון קיים. מעבר לכך,עצם האפשרות לשבת למשך כמה שעות יחד, בשקט, וליצור באווירה זוגית, בליווי מקצועי של שרון אור, היא מתנה של ממש בימים הלחוצים של ההכנות לקראת החתונה.

אודות "חלום צרוף":

"חלום צרוף" הינו סטודיו לצורפות ועיצוב תכשיטים בהנהלת שרון אור ממודיעין, צורפת בעלת מוניטין בינלאומי,אשר פיתחה טכניקות ומוצרים ייחודיים, ויוצרת תכשיטים מותאמים אישית לכל מטרה, משאלה או סיפור משפחתי.בין עבודותיה, מגוון בלעדי ורחב של פריטים מחומרים שונים וקולקציית תכשיטי וינטג' למכירה. למעוניינים לחוות את עולם הצורפות בעצמם, מעניק הסטודיו גם סדנאות אישיות והדרכות בצורפות, בין היתר ליצירת טבעות נישואין על-ידי בני הזוג עצמם.

______________________

הכתבה פורסמה ב"הורים וילדים".
פורסם על ידי חלום צרוף בתאריך 31/07/2014