חלום צרוף - תכשיטים בעיצוב אישי | קורסים | סדנאות - לכל חלום יש תכשיט - המלצה באתר של מיכאלה ברקו
שרון אור, צורפת ובעלת הסטודיו לצורפות "חלום צרוף", תמיד אהבה ליצור, וכך מגיל צעיר הצליחה להפוך חומר לדבר מה תכליתי, יפה, עם משמעות.

את האהבה הזו הפכה שרון למקצוע, כאשר לפני שלוש שנים, לאחר הכשרה ולימודים בינלאומיים, פתחה את הסטודיו לצורפות במודיעין, וכיום היא מספקת הזמנות רבות ומגוונות ללקוחות בארץ ובעולם.

שרון יוצרת תכשיטים ואביזרים בזהב ובכסף, ובשילוב אבני חן, מותאמים אישית לכל לקוח ולכל חלום. תחת המוטו "לכל חלום יש תכשיט".

ביצירתיות ובטכניקות ייחודיות, מציגה שרון מגוון רחב ובלעדי של פריטים, המיוצרים כולם ב- 100% עבודת יד מושקעת. עובדה זו מאפשרת לשרון להעניק ללקוחותיה חוויית הנאה מתכשיטים בעיצוב ייחודי ONE OF A KIND שאין ולא יהיו כדוגמתם אצל אף אחד אחר.

אחת ממטרותיה הנוספות היא להעניק ידע וכלים לעידוד יצירה אצל כל אדם, וכך מציעה שרון בסטודיו שלה קורסים בצורפות לכל הרמות, וסדנאות אישיות וקבוצתיות, כשהייחודית בהן היא סדנא זוגית בה בני הזוג מעצבים ויוצרים בעצמם את טבעות הנישואין שלהם.

בנוסף מציע הסטודיו מכירה של פריטים עתיקים ויחידים במינם מקולקציית הוינטג', המונה עשרות של תכשיטים בעלי ערך היסטורי. מדובר בתכשיטים שנאספו על ידי שרון ונבחנו בקפידה, ועומדים בסטנדרטים גבוהים של איכות ואמינות.

הטיפ של שרון לשמירה על תכשיטי וכלי הכסף המשחירים לאורך זמן:

מדוע זה קורה? מדובר בהתחמצנות טבעית של החומר. כסף המשמש לייצור תכשיטים וחפצי יודאיקה אינו כסף טהור, אלא כסף סטרלינג, כינוי לסגסוגת שבה 92.5% כסף ועוד 7.5% נחושת (זאת משום שהכסף הטהור הוא חומר רך מדי לייצור תכשיטים וחפצים עמידים). רכיב הנחושת הוא שמתחמצן וגורם להשחרה של התכשיט.

מה אפשר לעשות? קודם כל, כדאי להפריד את הפריטים זה מזה, כך שלא יהיה בינהם מגע. זה לא תמיד אפשרי, אז כדי לנקות תכשיטי ופריטי כסף שהשחירו, באמצעים ביתיים: קחו מברשת שיניים ישנה ורכה, מרחו עליה מעט משחת שיניים, וקרצפו את הפריט היטב. שטפו במים והנה – נעלמה ההשחרה. מומלץ מדי שנה או שנתיים לקחת את הפריטים גם לליטוש והברקה מקצועיים אצל צורפ/ת מיומנ/ת. בתהליך זה, יוחדרו לפריטים שלכם חומרים המשמרים את הברק הטבעי של החומר, והתכשיטים יאריכו חיים שנים רבות.

טווח המחירים: 250 ש"ח ומעלה.

המאמר פורסם באתר של מיכאלה ברקו 19/11/2014 : http://www.mymichaela.com/life-style/accessories/dreamsmith-jewelry