חלום צרוף - תכשיטים בעיצוב אישי | קורסים | סדנאות - למה לי צורפות?

מה כל כך טוב שם?

•    עיסוק בצורפות מאפשר התנסות בשלל טכניקות כמו – יציקה מתכות, שיבוץ אבנים, ליטוש, חיתוך, עיטור וכל מה שבעצם מאפשר לדמיון שלכם לעוף ולידיים שלכם לעשות. 
•    בחירה בצורפות, היא למעשה מתן מקום לביטוי הטעם האישי שלכם וליצירת תכשיטים המוגדרים כ"אומנות שימושית", טבעות, שרשראות, תליונים ועוד. לא תמצאו מישהו אחר עם תכשיט דומה. היצירה שלכם תהיה אתם נטו בלבד.
•    צורפות היא עשייה פיסית ורוחנית. היא מאפשרת לעסוק במשהו יצירתי אשר מלווה בתהליך אישי. אתם תבחרו את החומרים, הצבעים, את מה שאתם רוצים לעשות. אתם תבינו איך ההתלבטויות והבחירות שלכם בסדנא, משקפות את החיים האמיתיים מחוץ לסטודיו. צבעים, דרגות קושי או רכות של חומר, התאמה בין מה שתכננתם ומה שיצא בסוף ועוד הרבה. אתם תופתעו עד כמה הכל מתחבר אחד לשני.

למה לי צורפות?

חשבתם פעם להפתיע את עצמכם במתנה שהיא תחביב? או אולי בעיסוק מיוחד שעשוי להוביל אתכם למקצוע חדש שיש בו אש ויצירה, שמיים תכולים וארץ מובטחת, רוח וחומר?

דמיינו את עצמכם, יושבים בסטודיו נעים המשרה אווירה נינוחה. לפניכם נמצא מגוון רב של מתכות ואבנים בשלל צבעים לצד כלים שונים, אשר ממתינים בקוצר רוח שמישהו יגע בהם. יביט ויתחבר לתכונות האנושיות שלהם. יעשה בהם כרצונו. הם מבטיחים התמסרות מלאה ובנוסף גם יוכלו לזרום בהתאם למה שתחליטו עבורם. הכל בידיים ובראש שלכם.

ברוכים הבאים לעולם שכולו צורפות.

סטודיו "חלום צרוף", מציע לכם לימודים תאורטיים והתנסות מעשית. הדרכה צמודה, ליווי מקצועי והליכה "יד ביד". יחד איתי, שרון אור, צורפת וותיקה ומנוסה, תוכלו לפסוע פנימה בביטחון מוחלט, ללא צורך בניסיון קודם,  אל עולם שהוא במלואו - אתם. הווייתכם, בחירתכם, מחשבותיכם.

תוכלו למצוא בעולם הזה מה שתרצו.  אם רק תחליטו לחפש, לפי טעמכם האישי כמובן. אם רק תרצו לחבר את עצמכם לתהליך מדורג של למידה והתנסות מרתקת.

אתם תזכו לחוות תהליך אישי ומקצועי המזכיר במידת מה את מלאכת המחשבת הנדרשת לחיבור החוליות בשרשרת, שלב ועוד שלב עד להשלמתה הסופית. בדיוק כמו שרציתם שהיא תראה.
צורפות היא חוויה חושית יוצאת דופן.
היום, קיימת חזרה למקורות. לתכשיטים של פעם המזכירים לנו את הקשר המשפחתי הבין - דורי. לצורף היושב בבית מלאכה קטן, המפיק מרגליות מחומרים וחלומות של אנשים. בעולם גלובאלי, שהכל בו מהיר, המוני ונע על פס יצור, קיימת תשוקה למשהו אישי, פרטי שכל כך חסר, שלא נמצא אצל כל אחד. תכשיט שיביע את האני היחודי כיצירת אומנות צנועה ושימושית, מרגשת ושונה.

צורפות זה מקצוע.

קל להתאהב. קשה להפסיק. העיניים, הלב, המח, הידיים. כולם חווים יחד תהליך כייפי ומרגש. יצירה חדשה של תכשיט אשר נולד מעולם שכולו טוב. 

תהליך המתחיל בלהבה אחת קטנה ומסתיים בתחושת סיפוק אחת גדולה. רוח וחומר. שמיים בהירים וארץ מובטחת אחת, הכל שלכם. הכי בעולם.


מתעניינים בלימודי צורפות? בדקו את המסלולים המוצעים בסטודיו, לכל הרמות, במשך כל השנה: לימודי צורפות בסטודיו "חלום צרוף"